אטרקציות באילת (ט.ל.ח)

הפעילויות והאטרקציות הינן לכל המשפחה ובמכירת כרטיסים מוקדמת.

טופ 94 – פארק האתגרים אילת

בהרי אילת בסמוך לשמורת "גבעות שחורת" הוקם פארק אתגרים ייחודי מסוגו בארץ. "טופ " פותח בפניכם שער לעולם של אתגרים מסוג אחר המשלב בתוכו מגוון רחב של פעילות אתגרית תחת קורת גג אחת, ברובו ממוזג ומתאים לפעילות בכל השנה. צוות מיומן ילווה אתכם לכל אורך הדרך בין האטרקציות הרבות בפארק בביטחון, בטיחות ואחריות תוך הנאה ובילוי משפחתי וחברי. הצוות יוביל את האורחים ליהנות ולהפיק מעצמם את המירב ולעיתים להגיע עד הקצה.

המדרגות
STAIRWAY TO HEAVEN

שיווי משקל והסתגלות למצבים משתנים.  

מתקן מדרגות מאתגר, המיועד לאמיצים בעלי שיווי משקל וכושר הסתגלות למצבים משתנים, כל מדרגה מהווה מטרה בפני עצמה והכל תלוי בכם, המתקן מגביר את תחושת הביטחון העצמי וההישגיות.

 

*מגיל 5

פארק חבלים

אדרנלין, אתגר, שיווי משקל וריכוז.  

פארק חבלים תלוי בגובה 17 מטרים לכל מי שרמת האדרנלין שלו נמוכה ומחפש אתגר חדש ומרתק. שילוב של שיווי משקל, גמישות וריכוז. מתאים לכל המשפחה וחוויה שלא תישכח במהרה. מגיל 9.

 

*עד גיל 12 בליווי מבוגר וגובה מינימלי 120 ס"מ מגיל 12-16 חייב אישור הורים – לא חייב ליווי

חץ וקשת

אתגר, תחרות קואורדינציה  

בחזרה לימי רובין הוד, חץ וקשת מקצועיים במסלול קליעה של 20 מטרים. אתגר, תחרות וקואורדינציה.

 

*מגיל 9

קירות טיפוס

שילוב של כוח, מוח, התמצאות ויציבות.  

מתחם קירות טיפוס ייחודי ברמה בינלאומית, המתנשא לגובה של 9 מטר ואורך של כ 24- מטר המאפשר טיפוס של עשרות מטפסים בו זמנית במגוון מסלולים. שילוב של כוח ומוח, התמצאות ויציבות. קירות טיפוס המותאמים לכל יכולת ולכל אדם בכל דרגות הקושי ולכל בני המשפחה.

 

*מגיל 5

המקפצה

טיפוס וקפיצה  

חוויה בלתי נשכחת! המשלבת בתוכה טיפוס וקפיצה. קונספט שפותח בניו זילנד ללא חבלים ושאיפה לשיווי משקל מירבי באבטחה מלאה. מתחילים בטיפוס ואחר כך מקנחים בקפיצה חווייתית, ואם מפספסים, לא נורא, אתם מאובטחים ושוב מנסים.

 

*מגיל 9

הצוק

צוק טיפוס יחיד במינו בישראל, המדמה את הרי אילת ונוף הגרניט על כל צבעיו. מתנשא לגובה של 19 מטר ומהווה אתגר לכל מטפס, כל אחד כפי יכולתו, ומי שמגיע לטופ, מחכה לו הפתעה… 8 מטפסים יכולים לאתגר עצמם יחד (בחוויה בלתי נשכחת…).

 

*מגיל 9

מיני בנג'י קויק ג'אמפ

מגובה 23 מ' מהם 10 מ' נפילה חופשית

 

גילאי 5-9 אותו מסלול מותאם לילדים  |   עד 3 שעות פעילות 

מסלול קלאסי

קרטינג "טופ 94"

מסלול הקרטינג של "טופ 94" הוא מה שחובבי הנהיגה חולמים עליו ואוהבים. נהיגה, מיומנות וקריאת כביש באים לידי ביטוי. אורך המסלול 450 מטר עם לוח תוצאות דיגיטלי, רוחב סיבוב הגדול ביותר בארץ. המסלול הקלאסי הוא נהיגה תחרותית של 12 דקות.

 

*25 דקות פעילות | מגיל 8 וגובה מינימלי 1.35 ס"מ

דילוג לתוכן