אטרקציות באילת (ט.ל.ח)

הפעילויות והאטרקציות הינן לכל המשפחה ובמכירת כרטיסים מוקדמת.

המצפה התת ימי

אטרקציה ייחודית ומרתקת המציעה מגוון רחב של פעילויות הקשורות לעולם התת ימי, כולל תצוגות מרהיבות של בעלי חיים בים סוף וכניסה לאושינריום לסרט "מסע לעולם הכרישים" המספק חוויה רב חושית בלתי נשכחת בסימולאטור עתידני ענק. עוד במצפה, בריכת הכרישים הגדולה והמרשימה במזרח התיכון המציעה הצצה מעוררת פליאה לעולמם המסתורי של השוחים במעמקים.

"עולם הכרישים"

בריכת הכרישים הגדולה במזרח התיכון. מתחם המשתרע על 1000 מר', ומאפשר הזדמנות נדירה לראות ממרחק נגיעה את הכרישים, חתולי ים, עטלף ים ואלפי דגים שחיים בהרמוניה מושלמת. המבקרים חוצים את הבריכה במנהרה שקופה ועוצרת נשימה כשהכרישים שוחים מעל ולצידי המבקרים הנפעמים.

 

*האכלות מידי יום בשעה 11:00 וב-14:30

"המגדל"

ממוקם בלב שמורת האלמוגים באילת. יחידי מסוגו בעולם! המבקרים זוכים להצצה מרתקת ו"יבשה" על החיים התת ימיים במפרץ אילת בעומק של 6 מטר מתחת לקו המים.

דגים נדירים

במתחם זה כ 35 אקווריומים של דגים נדירים המציגים בפני המבקר את אזורי המחיה ובעלי החיים משונית האלמוגים במפרץ אילת. באקווריומים מאות דגים מרהיבים בצבעוניותם ויופיים. שם יוכל המבקר לראות דגים מסוכנים, רעילים לצד רכיכות, חסרי חוליות, אלמוגים, סוסוני ים ועוד. בסוף המתחם ממוקם חדר חושך בו מוצגים דגים ואלמוגים זוהרים ומאירים.

 

*האכלות מידי יום בשעה 11:30

שונית ים סוף ה"סירקולרי"

אקווריום ענק מימדים הבנוי בצורת מעגל ומכיל כ- 360,000 ליטר מים. האקווריום הינו העתק מדויק של שונית האלמוגים על כל פרטיה ומרכיביה, ממש כמו במפרץ אילת.

 

*האכלה מידי יום בשעה 12:00

בריכות הצבים

בפארק שלוש בריכות צבים, בריכת צבים צעירים, בריכת צבים בוגרים ובריכת צבים בשיקום, טיפול ומעקב. בבריכה 2 זנים של צבי ים: צב ים קרני וצב ים ירוק.

 

*האכלות מידי יום בשעה 12:30

בריכת ליטוף והאכלה

בריכת דגי קואי לילדים ולמבוגרים.
ניתן להאכיל את הדגים.

גן שעשועים

גן שעשועים ייחודי ומקורי בו הילדים יוכלו לגלוש במגלשת תמנון ענק, לרכב על סוסוני ים, להתרוצץ בין מורנות ולוקוסים ענקיים, לטפס על כריש עצום ובעיקר ליהנות מגן הרפתקאות ייחודי מסוגו בארץ.

אושינריום

הכרטיס כולל כניסה לאושינריום

סרט "מסע לעולם הכרישים" חוויה רב חושית בלתי נשכחת בסימולאטור עתידני ענק. בסימולאטור כיסאות הידראוליים הנעים בהתאם למתרחש בסרט המוקרן על גבי מסך HD.
עד 130 מקומות בסבב אחד, כ-20 דק' הקרנה.

*הכניסה לאושינריום תתאפשר מגיל 3 ואילך

דילוג לתוכן